Zaproszenie do Dziecięcego Dyskusyjnego Klubu Książki.

Masz pasję do czytania i chcesz dzielić się swoimi spostrzeżeniami? A może pragniesz odkryć, że książki to więcej niż słowa na papierze, a prawdziwe przygody, które można omówić?

Nasza inicjatywa w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wołominie – Filia Osiedle Niepodległości jest miejscem, gdzie:
czytanie otwiera drzwi do rozmowy,
każda opinia jest cenna,
można poznać innych miłośników książek z ich ulubionymi i mniej lubianymi postaciami oraz zakończeniami,
każde spotkanie jest niepowtarzalne i pełne atrakcji.

Zapraszamy wszystkich młodych entuzjastów literatury, chętnych do dyskusji oraz tych, którzy pragną sprawdzić, czy książki potrafią odpowiadać na ich pytania.

Dziecięcy Dyskusyjny Klub Książki
co drugi czwartek
wiek uczestników: 7-12 lat.

Pierwsze spotkanie:
25 września
godzina 16:00
filia Osiedle Niepodległości.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone są bezpośrednio w bibliotece.

Źródło (tekst i zdjęcia):